שירותי ניהול פנסיוני

אנו מספקים שירותי ניהול של תחום החיסכון הפנסיוני למעסיקים מכל מגזרי המשק ובפרט לעסקים, חברות וארגונים קטנים, המעסיקים עד כ- 50 עובדים. מטרת השירות הינה להבטיח את ביצועם של תשלומי הפנסיה כחוק, לייעל את תהליכי העבודה, ולאפשר לכל עובד להצטרף לחסכון פנסיוני, או להמשיך בצבירת החסכון הפנסיוני עימו הגיע לחברה.

במסגרת השירות אנו מעמידים לרשותכם מנהל לקוחות מקצועי, העובד עם מחלקת השכר באופן קבוע, בזמינות גבוהה, בשיתוף פעולה, ובהתאמה מלאה לנהלי העבודה של הארגון.

השירות כולל:

  • תמיכה שוטפת למחלקת שכר ומתן מענה מוסמך ואמין לשאלות, לרבות חוות דעת מקצועיות מגורמי חוץ, במידת הצורך.
  • ריכוז וניהול התשלומים לצורך העברתם לכל חברות הביטוח, באופן שוטף ובצמתי קליטת עובד חדש ועזיבת עובד.
  • עדכון שוטף על שינויים בתקנות ההסדרים הפנסיוניים.
  • מענה נגיש ואדיב לשאלות העובדים – טלפונית ובפגישות פרונטליות אישיות.
  • מתן פתרונות חסכון פנסיוני פרטניים לעובדים הזקוקים לכך, תוך הסתכלות כוללת על צרכיהם בהווה ובעתיד.

אנו מתמחים בתחום החסכון הפנסיוני ובעלי נסיון רב בעבודה מול מעסיקים וקולקטיבים. נשמח לעמוד גם לרשותכם ולהתאים לכם את מעטפת השירותים המדוייקת לצרכיכם.

לפרטים נוספים על שירותי ניהול פנסיוני למעסיקים ולתיאום פגישת היכרות במשרדכם
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 08-9461336

לקוחות ממליצים

איזה כיף זה לדעת שיש לך סוכנת ביטוח מקצוענית! שיודעת את העבודה! שנותנת לך בטחון שאת בידים טובות! שדואגת קודם כל לך ולא לחברות הביטוח!
ואיזה כיף זה שבזמן אמת הידיעה הזאת מתממשת במלואה!
לא מזמן עברתי ניתוח שהצריך גם שיקום. יעל והצוות של אנשים ביטוח היו שם בשבילי בכל רגע! משלב קביעת התור לאיבחון, דרך ליווי הניתוח והשיקום – עם הידע, הנסיון והשרות המדהים הרגשתי שאני יכולה להתמקד בלהבריא בזמן שיעל דואגת לכל השאר. המון תודה לך יעל!

אביבה זלצר - זובידה

נתחיל בזה: יש לי ביטוח רפואי פרטי דרך מקום העבודה… אפילו ביטוח טוב.
אז למה בחרתי בביטוח רפואי עם כיסוי לספורט בסוכנות אנשים? כתריאטלתית חובבנית, לא הסתפקתי בביטוחים החד פעמיים שמחייבים אותנו מארגני התחרויות. רציתי משהו שייתן לי שקט תעשייתי גם בזמן האימונים, ובינינו – זמן האימונים הרבה יותר ארוך ולא פחות מועד לתאונות ופציעות מהתחרויות עצמן! יעל, בעלת סוכנות אנשים הסבירה לי את ההבדלים בין ביטוח הספורט החד פעמי של תחרויות לבין ביטח הספורט השנתי לפרטי פרטים והחלטתי לעשות זאת.
אני ממליצה לכל ספורטאי להכיר אתכם, את הביטוחים הספציפיים שאתם מציעים לספורטאים חובבנים ומקצוענים ואת השירות המקצועי והאישי שקיבלתי מכם

    לרכישת ביטוח התקשרו אלינו לטלפון 08-9461336
    או השאירו פרטים ונחזור אליכם