ביטוח סיעודי

ככל שתוחלת החיים מתארכת ושיעור תאונות הדרכים עולה, גובר הצורך בביטוח שיאפשר לחולים הסיעודיים, ולבני משפחתם, לשמר את רמת החיים שהייתה להם, מבלי לקרוס תחת עלויות האשפוז, הטיפול והשיקום.

מדוע יש צורך בביטוח סיעוד פרטי למרות ביטוחי הסיעוד של קופות החולים?
ביטוחי הסיעוד של קופות החולים נותנים מענה למבוטחים סיעודיים באופן חלקי מאוד, שאינו מספיק לכיסוי כל הוצאות הטיפול, העלולות להפוך לנטל עצום על משפחת החולה.
זאת הן בשל תקופת הפיצוי הקצרה, המוגבלת ל-5 שנים בלבד, והן בשל מגבלת סכום הפיצוי, המגיע רק עד לתקרה של כ-5,000 ₪, בעוד הוצאות הטיפול הרפואי, ההשגחה, הציוד ו/או האשפוז במוסד הגריאטרי, עלולות להגיע לכ-20,000 ₪ בחודש.

ביטוח הסיעוד מאפשר לחולים הסיעודיים ולבני משפחותיהם לעמוד בהוצאות הכבדות מנשוא על ידי כך שהוא משלם למבוטח גמלה חודשית קבועה, ללא צורך בהצגת קבלות,
ומשתתף במימון ההוצאות, הרפואיות והאחרות, המתחייבות בשל מצבו הרפואי של המבוטח.

תחום ביטוחי הסיעוד נמצא בדינאמיקה מתמדת ומציע לציבור מגוון רחב של פתרונות. כסוכנות המתמחה בביטוחי חיים ובריאות נוכל לייעץ לכם בבחירת הכיסוי המתאים ובעת הצורך נלווה אתכם באופן אישי ונסייע לכם במימוש מלוא זכויותיכם.

לפרטים נוספים ולרכישת ביטוח סיעודי התקשרו אלינו לטלפון 08-9461336

לקוחות ממליצים

איזה כיף זה לדעת שיש לך סוכנת ביטוח מקצוענית! שיודעת את העבודה! שנותנת לך בטחון שאת בידים טובות! שדואגת קודם כל לך ולא לחברות הביטוח!
ואיזה כיף זה שבזמן אמת הידיעה הזאת מתממשת במלואה!
לא מזמן עברתי ניתוח שהצריך גם שיקום. יעל והצוות של אנשים ביטוח היו שם בשבילי בכל רגע! משלב קביעת התור לאיבחון, דרך ליווי הניתוח והשיקום – עם הידע, הנסיון והשרות המדהים הרגשתי שאני יכולה להתמקד בלהבריא בזמן שיעל דואגת לכל השאר. המון תודה לך יעל!

אביבה זלצר - זובידה

נתחיל בזה: יש לי ביטוח רפואי פרטי דרך מקום העבודה… אפילו ביטוח טוב.
אז למה בחרתי בביטוח רפואי עם כיסוי לספורט בסוכנות אנשים? כתריאטלתית חובבנית, לא הסתפקתי בביטוחים החד פעמיים שמחייבים אותנו מארגני התחרויות. רציתי משהו שייתן לי שקט תעשייתי גם בזמן האימונים, ובינינו – זמן האימונים הרבה יותר ארוך ולא פחות מועד לתאונות ופציעות מהתחרויות עצמן! יעל, בעלת סוכנות אנשים הסבירה לי את ההבדלים בין ביטוח הספורט החד פעמי של תחרויות לבין ביטח הספורט השנתי לפרטי פרטים והחלטתי לעשות זאת.
אני ממליצה לכל ספורטאי להכיר אתכם, את הביטוחים הספציפיים שאתם מציעים לספורטאים חובבנים ומקצוענים ואת השירות המקצועי והאישי שקיבלתי מכם

    לרכישת ביטוח התקשרו אלינו לטלפון 08-9461336
    או השאירו פרטים ונחזור אליכם