ביטוח נסיעות לחול

לא טסים לחו"ל ללא ביטוח רפואי לחו"ל

כדי לנסוע לחו"ל בראש שקט ולדעת שבמידת הצורך, תקבלו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, בכל נסיעה לחו"ל, מצטיידים בביטוח נסיעות תקף, המכיל את כל הכיסויים הרלבנטיים לנסיבות נסיעתכם.

ביטוח רפואי לחו"ל: מה כולל ביטוח נסיעות?

הכיסויים העיקריים של ביטוח הנסיעות כוללים הוצאות טיפול \ אשפוז, פינוי רפואי וחילוץ, פינוי מוטס לישראל, החזרי הוצאות עבור תרופות ועוד. כמו כן, ביטוחי הנסיעות כוללים גם ביטוח מטען המכסה אבידות וגניבות.

חשוב לדעת: מעבר לכיסוי ביטוח רפואי לחו"ל, יש להוסיף לביטוח הנסיעות גם כיסוי למקרה של ביטול טיסה בגין נסיבות חריגות כמו מחלה או מוות של קרוב משפחה.

ביטוח רפואי לחו"ל- הרבה יותר מפוליסה

כסוכנות המתמחה בביטוחי בריאות, לרבות ביטוח רפואי לחו"ל, אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בתחום ביטוחי הנסיעות ובהן: פספורטקארד, הראל והפניקס ומתאימים לכל נוסע את הביטוח המדויק לצרכיו, למצבו הבריאותי ולתנאי נסיעתו.

היה ומתעורר צורך להפעיל את ביטוח הנסיעות אנו עומדים לרשות מבוטחינו בזמינות מרבית, בייעוץ וקידום של הליכים אל מול חברות הביטוח, ובלווי אישי צמוד עד למיצוי מלוא זכויותיהם.

כמו כן אנו מבטחים ספורטאים ומשלחות ספורטאים בנסיעות לאימונים ותחרויות בחו"ל, והודות להיכרותנו המעמיקה עם סדרי התחרויות, אנו מייעצים להם ומנחים אותם בהתלבטויות לגבי ביטוח ציוד והגשת תביעות.

זכרו: למרות עלותו הזניחה של ביטוח רפואי לחו"ל, ברגע האמת הוא עשוי לחסוך לכם הוצאות העלולות להגיע לסכומי עתק. לכן – לפני היציאה מהארץ הצטיידו בביטוח נסיעות שיאפשר לכם לנסוע בלב שקט ובתחושת בטחון.

לפרטים נוספים ולרכישת ביטוח נסיעות התקשרו אלינו לטלפון 08-9461336

לקוחות ממליצים

איזה כיף זה לדעת שיש לך סוכנת ביטוח מקצוענית! שיודעת את העבודה! שנותנת לך בטחון שאת בידים טובות! שדואגת קודם כל לך ולא לחברות הביטוח!
ואיזה כיף זה שבזמן אמת הידיעה הזאת מתממשת במלואה!
לא מזמן עברתי ניתוח שהצריך גם שיקום. יעל והצוות של אנשים ביטוח היו שם בשבילי בכל רגע! משלב קביעת התור לאיבחון, דרך ליווי הניתוח והשיקום – עם הידע, הנסיון והשרות המדהים הרגשתי שאני יכולה להתמקד בלהבריא בזמן שיעל דואגת לכל השאר. המון תודה לך יעל!

אביבה זלצר - זובידה

נתחיל בזה: יש לי ביטוח רפואי פרטי דרך מקום העבודה… אפילו ביטוח טוב.
אז למה בחרתי בביטוח רפואי עם כיסוי לספורט בסוכנות אנשים? כתריאטלתית חובבנית, לא הסתפקתי בביטוחים החד פעמיים שמחייבים אותנו מארגני התחרויות. רציתי משהו שייתן לי שקט תעשייתי גם בזמן האימונים, ובינינו – זמן האימונים הרבה יותר ארוך ולא פחות מועד לתאונות ופציעות מהתחרויות עצמן! יעל, בעלת סוכנות אנשים הסבירה לי את ההבדלים בין ביטוח הספורט החד פעמי של תחרויות לבין ביטח הספורט השנתי לפרטי פרטים והחלטתי לעשות זאת.
אני ממליצה לכל ספורטאי להכיר אתכם, את הביטוחים הספציפיים שאתם מציעים לספורטאים חובבנים ומקצוענים ואת השירות המקצועי והאישי שקיבלתי מכם

    לרכישת ביטוח התקשרו אלינו לטלפון 08-9461336
    או השאירו פרטים ונחזור אליכם