ביטוח משכנתא

גם אם יש ברשותכם ביטוח חיים וביטוח מבנה או תכולת דירה, כחלק מהליך פתיחת תיק המשכנתא, הבנק מחייב אתכם לרכוש ביטוח משכנתא הכולל 2 רכיבים: ביטוח חיים וביטוח מבנה.
אין הכרח לרכוש את ביטוחי המשכנתא דרך הבנק.

ביטוח חיים למשכנתא
ביטוח חיים למשכנתא נועד להבטיח את המשך תשלום החזרי המשכנתא במקרה של פטירה. זהו ביטוח למקרי מוות בלבד (ביטוח ריסק) והמוטב הרשום בו הוא הבנק. משום כך, ביטוח חיים למשכנתא אינו מחליף ביטוח חיים פרטי רגיל, המיועד להבטיח את השארים.

חשוב לדעת שבמקרה של הפעלת פוליסת ביטוח חיים למשכנתא, בעקבות פטירת אחד הלווים או שניהם, הבנק למעשה פורע את המשכנתא, ויתכן וידרוש מהשארים עמלת פירעון מוקדם. בכדי למנוע אפשרות כזו, בקשו מסוכן הביטוח שלכם לדאוג לכך שפוליסת ביטוח החיים שלכם תכסה גם עמלת פירעון מוקדם, ללא תוספת בעלויות הפרמיה לתשלום.

ביטוח מבנה הדירה למשכנתא
ביטוח מבנה ללווי משכנתא נועד להבטיח את ערך הנכס המשועבד לבנק, אולם הוא מגן גם עליכם, המבוטחים. זאת משום שהוא כולל כיסויים לנזקים, שלולא היה לכם ביטוח, היה עליכם לשלם עבור תיקונם בעצמכם.
עפ"י דרישת הבנק, סכום הביטוח בפוליסה חייב להיות לפחות בגובה המשכנתא, אולם מומלץ לבטח בפוליסה את מלוא ערך הדירה, בכדי למנוע מצב של ביטוח חסר.

חשוב לדעת כי עפ"י החוק, ביטוח מבנה שנעשה דרך הבנק יכול לכסות רק נזקים שנגרמו בנכס הממושכן, ואינו יכול לכסות נזקים נוספים, שגרמו נזקים אלו לרכושו של צד ג'. לדוגמה: במצב בו פיצוץ בצנרת הדירה גורם לנזקי רטיבות בדירת שכנים, תאלצו לשלם עבור נזקי השכנים בעצמכם.
כדי לכסות מצבים אלו מומלץ לערוך ביטוח מבנה למשכנתא באמצעות סוכנות ביטוח, שיש לה את האפשרות להוסיף, ללא תוספת תשלום, גם כיסוי כנגד נזקי צד ג'.

לפרטים נוספים ולרכישת ביטוח משכנתא התקשרו עכשיו לטלפון 08-9461336

לקוחות ממליצים

איזה כיף זה לדעת שיש לך סוכנת ביטוח מקצוענית! שיודעת את העבודה! שנותנת לך בטחון שאת בידים טובות! שדואגת קודם כל לך ולא לחברות הביטוח!
ואיזה כיף זה שבזמן אמת הידיעה הזאת מתממשת במלואה!
לא מזמן עברתי ניתוח שהצריך גם שיקום. יעל והצוות של אנשים ביטוח היו שם בשבילי בכל רגע! משלב קביעת התור לאיבחון, דרך ליווי הניתוח והשיקום – עם הידע, הנסיון והשרות המדהים הרגשתי שאני יכולה להתמקד בלהבריא בזמן שיעל דואגת לכל השאר. המון תודה לך יעל!

אביבה זלצר - זובידה

נתחיל בזה: יש לי ביטוח רפואי פרטי דרך מקום העבודה… אפילו ביטוח טוב.
אז למה בחרתי בביטוח רפואי עם כיסוי לספורט בסוכנות אנשים? כתריאטלתית חובבנית, לא הסתפקתי בביטוחים החד פעמיים שמחייבים אותנו מארגני התחרויות. רציתי משהו שייתן לי שקט תעשייתי גם בזמן האימונים, ובינינו – זמן האימונים הרבה יותר ארוך ולא פחות מועד לתאונות ופציעות מהתחרויות עצמן! יעל, בעלת סוכנות אנשים הסבירה לי את ההבדלים בין ביטוח הספורט החד פעמי של תחרויות לבין ביטח הספורט השנתי לפרטי פרטים והחלטתי לעשות זאת.
אני ממליצה לכל ספורטאי להכיר אתכם, את הביטוחים הספציפיים שאתם מציעים לספורטאים חובבנים ומקצוענים ואת השירות המקצועי והאישי שקיבלתי מכם

    לרכישת ביטוח התקשרו אלינו לטלפון 08-9461336
    או השאירו פרטים ונחזור אליכם