ביטוח חיים

מטרתו העיקרית של ביטוח החיים היא להבטיח כלכלית את שארי המבוטח, בקרות אסון. קיימים סוגים רבים של ביטוחי חיים ובהם ביטוחים המשולמים כסכום חד פעמי וביטוחים המשלמים קצבה חודשית.

למי חשוב לעשות ביטוח חיים?
ביטוח חיים חשוב במיוחד לבעלי משפחות שקרוביהם תלויים בהכנסותיהם לפרנסתם.
אנו ממליצים כי גם בעלי משפחות עתירי נכסים יצטיידו מבעוד מועד בביטוח חיים, שכן בעת הצורך הביטוח ייתן מענה ראשוני ומיידי למשפחה, ויאפשר לה להמשיך ולשמור על רמת חייה, עד לסיום הליך מימוש הנכסים, האורך לרוב מספר חודשים ואף יותר מכך.

מה חשוב לבדוק לפני רכישת ביטוח חיים?
בשנים האחרונות, בעקבות רפורמות בענף הביטוח הפכו ביטוחי הריסק למוצרים פשוטים ואחידים יותר. יחד עם זאת, עדיין קיימים הבדלים בין ביטוחי הריסק השונים – הן מבחינת המחיר והן מבחינת תנאי הכיסוי. לכן, לפני רכישת ביטוח ריסק חשוב לבחון ולתת את הדעת על כמה שאלות ובהן:
על מי ברצוננו להגן באמצעות הביטוח?

  • האם יש ברשותנו ביטוחי חיים נוספים במסגרת קרן פנסיה?
  • האם אנו מעדיפים שהביטוח ישולם לשארים בתשלומים או כסכום חד פעמי?
  • האם יש מקום לשקול את הקטנת סכום הביטוח ותשלומי הפרמיה בהמשך, ככל שהילדים גדלים ונצברים נכסים נוספים?
  • כסוכנות המתמחה בביטוחי חיים נוכל לסייע לכם בבדיקות אלו ולייעץ לכם בבחירת ביטוח הריסק המתאים לכם.

לפרטים נוספים ולרכישת ביטוח חיים התקשרו עכשיו לטלפון 08-9461336

לקוחות ממליצים

איזה כיף זה לדעת שיש לך סוכנת ביטוח מקצוענית! שיודעת את העבודה! שנותנת לך בטחון שאת בידים טובות! שדואגת קודם כל לך ולא לחברות הביטוח!
ואיזה כיף זה שבזמן אמת הידיעה הזאת מתממשת במלואה!
לא מזמן עברתי ניתוח שהצריך גם שיקום. יעל והצוות של אנשים ביטוח היו שם בשבילי בכל רגע! משלב קביעת התור לאיבחון, דרך ליווי הניתוח והשיקום – עם הידע, הנסיון והשרות המדהים הרגשתי שאני יכולה להתמקד בלהבריא בזמן שיעל דואגת לכל השאר. המון תודה לך יעל!

אביבה זלצר - זובידה

נתחיל בזה: יש לי ביטוח רפואי פרטי דרך מקום העבודה… אפילו ביטוח טוב.
אז למה בחרתי בביטוח רפואי עם כיסוי לספורט בסוכנות אנשים? כתריאטלתית חובבנית, לא הסתפקתי בביטוחים החד פעמיים שמחייבים אותנו מארגני התחרויות. רציתי משהו שייתן לי שקט תעשייתי גם בזמן האימונים, ובינינו – זמן האימונים הרבה יותר ארוך ולא פחות מועד לתאונות ופציעות מהתחרויות עצמן! יעל, בעלת סוכנות אנשים הסבירה לי את ההבדלים בין ביטוח הספורט החד פעמי של תחרויות לבין ביטח הספורט השנתי לפרטי פרטים והחלטתי לעשות זאת.
אני ממליצה לכל ספורטאי להכיר אתכם, את הביטוחים הספציפיים שאתם מציעים לספורטאים חובבנים ומקצוענים ואת השירות המקצועי והאישי שקיבלתי מכם

    לרכישת ביטוח התקשרו אלינו לטלפון 08-9461336
    או השאירו פרטים ונחזור אליכם