ביטוח בריאות

אין דבר היקר וחשוב לנו יותר מאשר בריאותנו ובריאות ילדינו, וביטוח הבריאות הוא ההגנה המבטיחה לנו, שבשעת הצורך נוכל לקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר לו נזדקק.

מדוע יש צורך בביטוח רפואי נוסף מעבר לסל הבריאות הממשלתי והביטוחים המשלימים של קופות החולים?

סל הבריאות הממלכתי נותן מענה חלקי בלבד וגם הביטוחים המשלימים של קופות החולים אינם מכסים מגוון תרחישים רפואיים כמו מצבים בהם יש צורך בתרופות שאינן בסל, השתלות איברים בחו"ל, התייעצות עם רופאים מומחים ותורים דחופים לבדיקות הדמיה ופרוצדורות נוספות.

במצבים אלו ביטוח הבריאות מאפשר לכם נגישות מהירה ומרבית לשירותי הרפואה להם אתם זקוקים לרבות: בחירת רופאים ומנתחים, הקדמת תורים וכיסוי עלויות טיפולים בארץ ובחו"ל שהיקפן עלול להסתכם בעשרות, ואף במאות אלפי שקלים.

הכיסויים העיקריים הכלולים בביטוחי הבריאות הינם:
השתלות בארץ ובחו"ל, ניתוחים וטיפולים מצילי חיים שניתן לבצעם רק בחו"ל, תרופות שאינן בסל הבריאות, ניתוחים פרטיים בארץ, טיפולים מחליפי ניתוח ושירותים אמבולטוריים.

השירות שאנו נותנים לביטוחי בריאות
כסוכנות המתמחה בביטוחי בריאות אנו עובדים עם כל חברות הביטוח הפועלות בשוק, מכירים לעומק את מגוון פוליסות ביטוחי הבריאות, ויודעים להרכיב לכל מבוטח את תמהיל הכיסויים הנכון לו ביותר.

אולם יותר מכל, אנו מאמינים כי תפקידנו העיקרי הוא לתמוך בלקוחותינו בשעות הקשות, כשלצד ההתמודדות עם מצבים בריאותיים כאלו ואחרים, עליהם לטפל במימוש זכויותיהם מול חברות הביטוח. במצבים אלו אנו נרתמים לעזרת מבוטחינו ומלווים אותם באופן אישי וצמוד, עד למיצוי מלא של זכויותיהם המעוגנות בפוליסת הביטוח.

הידע, הניסיון והקשרים הטובים שלנו עם גורמים במערכת הבריאות ובחברות הביטוח, מאפשרים לנו לקצר עבורם מהלכים ביורוקראטיים, לסייע להם באיסוף מידע ובקבלת החלטות, לחסוך מהם התרוצצויות והמתנות לאישורים, ולהנגיש להם את מיטב השירותים הרפואיים.

לפרטים נוספים ולרכישת ביטוח בריאות התקשרו אלינו לטלפון 08-9461336

לקוחות ממליצים

איזה כיף זה לדעת שיש לך סוכנת ביטוח מקצוענית! שיודעת את העבודה! שנותנת לך בטחון שאת בידים טובות! שדואגת קודם כל לך ולא לחברות הביטוח!
ואיזה כיף זה שבזמן אמת הידיעה הזאת מתממשת במלואה!
לא מזמן עברתי ניתוח שהצריך גם שיקום. יעל והצוות של אנשים ביטוח היו שם בשבילי בכל רגע! משלב קביעת התור לאיבחון, דרך ליווי הניתוח והשיקום – עם הידע, הנסיון והשרות המדהים הרגשתי שאני יכולה להתמקד בלהבריא בזמן שיעל דואגת לכל השאר. המון תודה לך יעל!

אביבה זלצר - זובידה

נתחיל בזה: יש לי ביטוח רפואי פרטי דרך מקום העבודה… אפילו ביטוח טוב.
אז למה בחרתי בביטוח רפואי עם כיסוי לספורט בסוכנות אנשים? כתריאטלתית חובבנית, לא הסתפקתי בביטוחים החד פעמיים שמחייבים אותנו מארגני התחרויות. רציתי משהו שייתן לי שקט תעשייתי גם בזמן האימונים, ובינינו – זמן האימונים הרבה יותר ארוך ולא פחות מועד לתאונות ופציעות מהתחרויות עצמן! יעל, בעלת סוכנות אנשים הסבירה לי את ההבדלים בין ביטוח הספורט החד פעמי של תחרויות לבין ביטח הספורט השנתי לפרטי פרטים והחלטתי לעשות זאת.
אני ממליצה לכל ספורטאי להכיר אתכם, את הביטוחים הספציפיים שאתם מציעים לספורטאים חובבנים ומקצוענים ואת השירות המקצועי והאישי שקיבלתי מכם

    לרכישת ביטוח התקשרו אלינו לטלפון 08-9461336
    או השאירו פרטים ונחזור אליכם